Timing Pulley S5M-38T-21-BF
- Material Aluminum
- Pitch 5mm
- BF Type
- Number of Teeth 38
- 21 mm Nominal width
- 20 mm Suit Belt Width
- Bore Size 24, 25mm
Model
- TPS5M38 S5M-38T-21-BF – 24mm
- TPS5M38 S5M-38T-21-BF – 25mm